PRE ŠKOLY

 ORGANIZOVANÉ PREDSTAVENIA

Predstavenia , ktoré ponúkame sú vhodné pre deti v materských školách, pre žiakov I. stupňa ZŠ a pre školské kluby detí.

Vieme odohrať tieto predstavenia priamo u Vás v školskom či predškolskom zariadení na základe vzájomnej dohody  termínu a času.

Predstavenia vieme však zorganizovať aj v kultúrnom dome vo vašom meste , či obci.

Vyberte si z našej ponuky a  kontaktujte  manažérku predaja p. Šeptákovu ( 0948 377 565

babadlo.septakova@gmail.coms ktorou dohodnete podrobnosti.

Brada

KRÁĽ DROZDIA BRADA

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden kráľ a ten mal dcéru, teda princeznú. Bývali spolu vo veľkom zámku. Zo zámockej veže bol výhľad na velikánske hory, za nimi sa rozprestierali šíre polia a strašne...

Kačiatko

ŠKAREDÉ KÁČATKO

Kde je skutočný domov a kde je ukrytá naozajstná krása? Odpoveď možno nájde pani Hortenzia Swanová, ktorá na ceste z dovolenky, tak trošku zablúdila. Jej kufor je plný na prvý pohľad úplne...

Kulišiak

VIANOCE S KULIŠIAKOM

Čo sa to deje ? Kto to klope na dvere? Myška Eliška s vtáčikom Jarabáčikom spolu žijú v chalúpke a prichádza k nim hosť …Úplne premrznutá údená klobáska, ktorú oziabajú nožičky. A ako to dopadne sa dozviete vo veselom zimnom príbehu o priateľstve a vzájomnej pomoci v čarovnom svete cencúľov a snehu.

null

ALIBABA

Je možné zvíťaziť nad zbojníkmi ? Je rozum a šikovnosť viac ako sila ? To vám prezradí známy príbeh v netradičnom spracovaní na slovenský spôsob.

null

STATOČNÝ CÍNOVÝ VOJAČIK

Nesmrteľný príbeh lásky krásnej tanečnice a statočného vojaka s jednou nohou v spracovaní aj pre najmenších divákov...